EPRV777 uvádí dokument z přednášky o paranormálních jevech naší skupiny EPRV777 která se uskutečnila v Mariánských lázních letos v květnu, ve spolupráci s Romankou Kolegarovou, její skupinou Paranormální jevy Nadpřirozeno a ti druzí a našim mediálním partnerem časopisem Záhady Života.

Po této přednášce jsme se Já se Saškou Hiermanovou z naší skupiny EPRV777 zúčastnili spolu s vylosovanými jedinci vyšetřování u bývalé márnice, odkud přinášíme autentické komunukace a záznamy EVP. Přejeme vám příjemné zážitky. 

 

Dobrý večer pane Drábku, dnes bylo odvysíláno Zaostřeno jehož součástí je i reportáž z vyšetřování a rozhovory se zúčastněnými. Tady je odkaz k poslechu. Snad už brzy by se měl také objevit článek na webu 

Milí přátelé vychutnejte si reportáž Terezy Štastné z Českého Rozhlasu 
Český rozhlas Plus, i s úžasnými komentáři slečny ze spolku Sysifos která je údajně velkým odborníkem na paranormální jevy.A tato reportáž byla natočena naživo při našem nedávném vyšetřování v děsivém případu vily v Brně Jundrově, z něhož si můžete shlédnout i autentické video. Necháváme na posouzení každého jakéže to zkušenosti slečna Claire Clingenberg má. ČRo Plus. Ještě jednou moc děkuji za spolupráci a věřím, že se ještě někdy potkáme. 
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3696510

 
Přehrávač stanice Český rozhlas Plus (analyticko-publicistická stanice)
PREHRAVAC.ROZHLAS.CZ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© 2005-2007 Webprovas.com | Vytvořeno pomocí Onas.cz TOPlist height="246" style="border: Facebook Badge START -->Jaroslav Drábek

Vytvořte si svou vlastní vizitku